تئاتر

نشست های خبری روز هفتم؛ خروج قریبیان، خشم حجازی فر

روز هفتم جشنواره فیلم فجر 98 روز آدینه 18 بهمن ماه با اکران فیلم های سینمایی لباس شخصی، خروج و آتابای در پردیس ملت برگزار گردید.

7 فروردین 1399

سیلویا مایلز بازیگر کابوی نیمه شب درگذشت

آی سینما: سیلویا مایلز بازیگر آمریکایی و نامزد دو جایزه اسکار نقش مکمل زن برای فیلم های کابوی نیمه شب و بدرود محبوب من در سن 94 سالگی درگذشت. این خبر را دوست و مدیر برنامه های او به نیویورک تایمز داده است.

12 مرداد 1398

مهراوه بر سر دوراهی تلویزیون

روزنامه شهروند - سجاد ایمانی: مدتی بود که خانواده شریفی نیا را مِنهای مهراوه در تلویزیون می دیدیم. اینجور وقت ها شایعاتی پخش می گردد و بعضی می گویند فلانی ممنوع الفعالیت شده. یک سری هم همواره هستند که می گویند فلانی دیگر به تلویزیون نمی آید. مهراوه شریفی...

11 مرداد 1398

8 بازیگری که با سریال پایتخت چهره شدند

روزنامه هفت صبح - احمد رنجبر و مرجان فاطمی: سیروس مقدم در جذب بازیگران جدید و معرفی آنها به مخاطبان ید طولایی دارد. معمولا بازیگرانی که در هر برهه زمانی با این کارگردان همکاری می نمایند، چهره می شوند و حضورشان در تلویزیون ادامه پیدا می نماید. در میان تمام...

10 مرداد 1398

محمد علی کشاورز ، امضاء پیغام روز تئاتر

همشهدر حالی که دو هفته تا رسیدن روز جهانی تئاتر باقی مانده و پیغام جهانی آن هم یک ماهی است که منتشر شده، انتها پیغام روز ملی هنرهای نمایشی در ایران توسط محمد علی کشاورز صادر شد.

6 تیر 1398