اخبار سیاسی

تکذیب ارائه تعهد برای آزادی نفتکش گریس 1

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید نمود: ایران هیچ تعهدی مبنی بر نرفتن نفتکش گریس-1 به سوریه نداده است.

20 شهریور 1398

رئیس اتحادیه فناوران رایانه: میزان رشوه بالاست؛ قاچاق صرف می نماید

رئیس اتحادیه فناوران رایانه مدعی شد: هزینه پرداختی بابت رشوه به حدی افزایش پیدا نموده است که اگر بخواهیم کالا را به صورت قاچاق وارد کنیم ارزان تر تمام می گردد!

20 شهریور 1398

ترسی که کم کم زایل می گردد!

بازگردیم به جمله آقای ظریف که می فرماید: بازدارندگی آمریکا در ترس بقیه از آمریکاست نه در قدرت آمریکا. معتقدم این ترس کم کم زایل خواهد شد. به نظر می رسد بخش دوم این جمله نیز درخصوص شخص ایشان صادق است.

15 شهریور 1398

با شهر لیون در فرانسه آشنا شوید

شهر لیون در فرانسه | Lyonفرانسه یکی از زیباترین کشورهای دنیا است. طراحی ساختمان ها در این اکثر نقاط این شهر به این صورت است که گویی در حال ساخت یک موزه بزرگ بوده اند! یکی از این شهرهای زیبای فرانسه با ساختمان های زیبا و دلنشین، شهر لیون در فرانسه است. این...

15 شهریور 1398

رسانه های شمالی از نگاه آمار و ارقام

اشکان دنیا آرای - ساری-خبرنگار: فردا روز خبرنگار است. تبریک های مسئولان از روزهای گذشته به مناسبت روز خبرنگار شروع شده و به روال هر سال تا چند روز بعد هم ادامه دارد.

13 شهریور 1398

نظام پرستاری اردبیل بدون مشارکت بالا

جواد بدلی- اردبیل - کارشناس پرستاری:سازمان نظام پرستاری تنها سازمان مردم نهاد حامی حق و حقوق پرستاران در ایران است که اعضای هیات مدیره آن هر 4 سال یک بار بر اساس رأی پرستاران عضو انتخاب می شوند.

11 شهریور 1398

درخواست علمای یمن برای نجات حرمین شریفین از چنگال آل سعود

جمعیت علمای یمن از علمای دنیا اسلام خواستند برای نجات حرمین شریفین از چنگال آل سعود به پاخیزند.

11 شهریور 1398

واکنش اتحادیه اروپا به تحریم ظریف از سوی آمریکا

اتحادیه اروپا خاطرنشان کرد با وجود تحریم وزیر امور خارجه ایران از سوی آمریکا همچنان به همکاری دیپلماتیک با وی ادامه خواهد داد.

9 شهریور 1398

اعمال فشار به ایران مسأله ای را حل نمی کند

خبرنگاران، گروه بین الملل-جواد حیران نیا: از زمان انتها جنگ سرد، آمریکا بیشتر به ابزارهای مالی برای پیشبرد اهداف سیاست خارجی خود متکی بوده است. بعضی از این ابزارها، مانند تحریم­ها، مستلزم کاربرد مستقیم فشار مالی هستند. ابزارهای دیگر مانند ارتقاء تجارت...

8 شهریور 1398

آمریکا درباره اینستکس هشدار داد

ایرنا نوشت: تارنمای واشنگتن اگزمینر شنبه گزارش داد: آمریکا به اروپا هشدار داده سازوکار ویژه اقتصادی موسوم به اینستکس را توسعه ندهد.

5 شهریور 1398

اعتماد و همراهی مردم می تواند هویت یک منطقه را تحت تاثیر قرار دهد

خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران گفت: همکاری نهادهای حاکمیتی در موضوع های فرهنگی و اجتماعی و اعتماد و همراهی مردم می تواند هویت یک منطقه را تحت تاثیر قرار داهد و به موفقیت بیشتر منجر گردد.

30 مرداد 1398

مردم روسیه و ترکیه با داروهای بیوتکنولوژی ایرانی درمان می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری در نمایشگاه اینوپروم روسیه، روسیه را به عنوان یک قطب قدرتمند سیاسی و مالی در همسایگی ایران نامید که طی دهه گذشته به عنوان یک کشور دوست، فرصت های بی بدیلی برای توسعه مناسبات مالی...

25 مرداد 1398

تصمیم هسته ای ایران دردناک برای اروپا

تصمیم ایران برای کاهش تعهدات در پاسخ به خروج آمریکا و بدعهدی اروپا در برجام، هر چند دیرهنگام اما واکنشی بجا و درست است که در 16 تیر ماه در صورت ادامه روندی که اروپا در پیش گرفته است باید برای آنها دردناکتر باشد.

22 مرداد 1398

سفیر برلین در لندن: توافق برگزیت تغییری نخواهد کرد

سفیر آلمان در انگلیس با وجود حمایت از رایزنی با نخست وزیر جدید انگلیس درباره روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا تاکید نمود که در توافق موجود، تغییری ایجاد نخواهد شد.

21 مرداد 1398

روایت سخنگوی موگرینی پیرامون موضع اروپا درباره اینستکس

به گزارش خبرنگاران، به دنبال موضع گیری های اخیر فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره ساز و کار مالی اینستکس، خبرنگار یورونیوز در بروکسل مایا کوسیانسیچ سخنگوی موگرینی گفتگو کرد.

19 مرداد 1398

لودریان: می خواهیم فرایند تنش زدایی در منطقه شروع گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزاری خارجه فرانسه و آلمان امروز چهارشنبه بدون اشاره به تداوم اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران اعلام کردند که در راستای کاهش تنش ها در منطقه خاورمیانه کوشش خواهند کرد.

15 مرداد 1398

ابراز همدردی موسوی با دولت و ملت چین در پی وقوع سیل و زلزله در این کشور

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پی وقوع سیل در جنوب و وقوع زلزله در مرکز چین، با دولت و ملت این کشور ابراز همدردی کرد.

15 مرداد 1398

لزوم قانونمندی انتخابات شورایاری ها با پیگیری های شورای عالی استان ها و دولت

رئیس شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم پیگیری شورای عالی استان ها و دولت برای قانونمندتر کردن انتخابات شورایاری ها تاکید نمود.

12 مرداد 1398

قرقاش مدعی حمایت ابوظبی از انتقال مسالمت آمیز قدرت در سودان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات در پست توئیتری خود در خصوص اوضاع سودان نوشت که امارات از روند مسالمت آمیز انتقال قدرت در سودان حمایت می کند.

11 مرداد 1398

لاریجانی: وزارت ورزش و جوانان سرانه ورزشی قم را افزایش دهد

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرانه کم ورزشی قم در مقایسه با سایر استان ها از وزارت ورزش و جوانان خواست در این زمینه توجه ویژه ای به قم داشته باشد.

6 مرداد 1398
تعداد: (58)