گوهری: لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود

دروازه بان تیم فوتبال سایپا با ابراز خوشحالی از حضور در لیست جدید تیم ملی گفت که لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بوده است.

گوهری: لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود

احمد گوهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره حضور مجددش در تیم فوتبال سایپا گفت: حضور دوباره ام در سایپا انتخاب خوبی بود و با شناخت کافی این کار را انجام دادم. با ابراهیم صادقی همبازی بودم زمانی که کاپیتان سایپا بود و خصوصیات هم را به خوبی می شناسیم. اشکان نامداری نیز در کار خودش در ایران شماره یک است.

وی درباره شرایط تمرینات سایپا مطرح نمود: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازی محبت آمیز هم انجام دادیم. شهر بروجن شرایط آب و هوایی و مردمان خوبی دارد که خیلی به ما لطف داشتند. تیم ما بازیکنان جوان و با انگیزه ای دارد و چند بازیکن باتجربه هم داریم که قطعا به جوان ها کمک خواهند کرد. سایپا امسال حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

دروازه بان سایپا در مورد پیروزی در بازی محبت آمیز مقابل پدیده شرح داد: بازی با پدیده برای تیم ما خیلی مفید بود و تجربه این بازی خیلی در مسابقات لیگ برتر به ما کمک خواهد کرد، به نوعی باید بگویم بازی با پدیده گل بازی های محبت آمیز ما بود.

گوهری در مورد حضورش در لیست جدید تیم ملی گفت: خیلی خوشحالم و باید بگویم لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود و کادر فنی تیم ملی با این لیست، انگیزه بازیکنان جوان را بالاتر برد. خیلی با ارزش است که مربیان تیم ملی تلاش بازیکنان جوان را می بینند و به آنها اهمیت می دهند. حضور من در لیست تیم ملی به خاطر بازی های خوبم در فصل گذشته لیگ برتر به همراه پارس جنوبی است که جا دارد از زحمات آقایان تارتار و اینانلو تشکر کنم که به موفقیت من خیلی کمک کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گوهری: لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوهری: لیست ویلموتس یک هدیه بزرگ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید