کرملین: روند اوضاع در خلیج فارس را با دقت زیر نظر داریم

به گزارش وبلاگ آلونک، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه با تأکید بر اینکه کرملین روند اوضاع در منطقه خلیج فارس و پیرامون ایران را با دقت زیاد زیر نظر دارد، از همه طرف های درگیر خواست تا خویشتن داری نشان دهند.

کرملین: روند اوضاع در خلیج فارس را با دقت زیر نظر داریم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آلونک به نقل از خبرگزاری تاس، دمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه امروز (آدینه) خاطرنشان کرد که مسکو روند اوضاع در منطقه خلیج فارس و پیرامون ایران که کاملاً متشنج شده را با دقت بسیار زیاد زیر نظر دارد.

پسکوف در جمع وبلاگ آلونک، در پاسخ به سئوالی درباره موج تازه وخامت اوضاع در روابط آمریکا و ایران، گفت: روند اوضاع در خلیج فارس بشدت وخیم شده و این مسئله باعث نگرانی جدی در مسکو شده است. ما با دقت بسیار زیاد اوضاع را زیر نظر داریم و از همه طرفین درگیر در این ماجرا می خواهیم تا از خود خویشتن داری نشان دهند.

پیش از این، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به انهدام پهپاد آمریکایی در خلیج فارس که به گفته مقامات تهران، حریم هوایی ایران را نقض نموده بود، گفته بود که ایران دچار اشتباه بسیار بزرگی شده، ولی بعد خاطرنشان کرد که در ماهیت اتفاق اتفاق افتاده تردید داشته و احتمالاً کسی تصمیم اشتباهی گرفته است. روزنامه نیویورک تایمز هم به نقل از منابع دولتی خود نوشت که ترامپ ابتدا حمله نظامی به ایران را تایید نموده و بعد این عملیات را لغو نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرملین: روند اوضاع در خلیج فارس را با دقت زیر نظر داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین: روند اوضاع در خلیج فارس را با دقت زیر نظر داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید