کاهش تعداد افراد در حال درمان برای نخستین بار از ورود کرونا به ایران، آیا فرایند کاهش ابتلا تثبیت می گردد؟

به گزارش وبلاگ آلونک، آمار منتشر شده نشان می دهد طی هفت روز گذشته فرایند کاهشی ابتلا به کرونا در ایران با سرعت کمی تثبیت شده است.

کاهش تعداد افراد در حال درمان برای نخستین بار از ورود کرونا به ایران، آیا فرایند کاهش ابتلا تثبیت می گردد؟

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ آلونک، با انتشار آمار مربوط به کرونا در ایران توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معین شد همچنان فرایند ابتلا به کرونا در ایران از هفت روز گذشته کاهشی است و عملا این فرایند تثبیت شده است.

بیشتر بخوانید؛

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام نمود؛

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز دو شنبه 18 فروردین/ بهبودیافتگان 24236 و مبتلایان 60500 نفر+جزئیات

وبلاگ آلونک از سناریوهای مختلف برای مرگ کرونا گزارش می دهد؛

همه چشم انتظار خداحافظی با کووید-19/ زمان سرانجام کرونا در ایران چگونه خواهد بود؟

از سوی دیگر تعداد بهبودیافتگان جدید در سه روز گذشته بین دو عدد 1800 تا 2250 نفر به جامانده و گویی می توان انتظار داشت در روزهای آینده این عدد افزایش یابد.

آمار فوتی ها نیز بین دو عدد 160 تا 120 نفر تثبیت شده و در نتیجه تعداد افراد در حال درمان برای نخستین بار از روز گذشته به میزان 87 نفر کاهش نشان می دهد.

خطر عظیم، بازگشت مجدد مردم به عرصه فعالیت اجتماعی است که از روز 23 فروردین با تصمیم رئیس دولت اتفاق خواهد افتاد. در این صورت چندان نمی توان به تثبیت فرایندهای فعلی امید داشت.

انتهای پیغام/4076/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کاهش تعداد افراد در حال درمان برای نخستین بار از ورود کرونا به ایران، آیا فرایند کاهش ابتلا تثبیت می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش تعداد افراد در حال درمان برای نخستین بار از ورود کرونا به ایران، آیا فرایند کاهش ابتلا تثبیت می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید