کاراته قهرمانی آسیا، پیروزی نزدیک تیم کومیته تیمی بانوان مقابل ازبکستان

به گزارش وبلاگ آلونک، تیم کومیته تیمی بانوان کشورمان در روز پایانی مسابقات قهرمانی آسیا در دیدار نخست مقابل ازبکستان به فزونی دست یافت.

کاراته قهرمانی آسیا، پیروزی نزدیک تیم کومیته تیمی بانوان مقابل ازبکستان

به گزارش وبلاگ آلونک، روز پایانی از شانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا، از صبح امروز(یکشنبه) با برگزاری رقابت های کومیته تیمی در بخش آقایان و بانوان شروع شد و تیم کومیته تیمی بانوان در نخستین گام مقابل ازبکستان به فزونی دست یافت.

ملی پوشان کشورمان در این دیدار پس از تساوی یک- یک با قانون امتیاز شماری مقابل ازبک ها به فزونی دست یافتند.

در این دیدار ابتدا طراوت خاکسار مقابل حریف خود به تساوی یک-یک رسید. در ادامه زهره برگز 3بر 2 مغلوب حریف خود شد و در دیدار پایانی و سرنوشت ساز حمیده عباسعلی با نتیجه 8 بر صفر از سد رقیب خود گذشت تا باعث فزونی تیم کشورمان گردد.

پیش از این نیز تیم مردان کشورمان در دو دیدار ابتدایی خود با نتایج 3 بر صفر و 3 بر یک به ترتیب مقابل ترکمنستان و قزاقستان به فزونی رسیده بودند و تا دقایقی دیگر در سومین گام به مصاف هند خواهند رفت.

شانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا از روز آدینه 28 تیرماه با شرکت 340 کاراته کا از 33 کشور در تاشکند ازبکستان شروع شده و نمایندگان کشورمان تا پیش از برگزاری رقابت های کومیته تیمی پیروز به کسب سه مدال طلا (ذبیح الله پورشیب، طراوت خاکسار و حمیده عباسعلی)، 2 نقره (رزیتا علیپور وکاتای تیمی بانوان) و 4 برنز (سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، فاطمه صادقی و کاتای تیمی مردان) شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاراته قهرمانی آسیا، پیروزی نزدیک تیم کومیته تیمی بانوان مقابل ازبکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته قهرمانی آسیا، پیروزی نزدیک تیم کومیته تیمی بانوان مقابل ازبکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید