پنالتی هایی که طارمی زودتر از باس دوست به دست آورد

به گزارش وبلاگ آلونک، یک روزنامه معتبر ورزشی پرتغال از زوایای جدیدی به آنالیز هت تریک مهدی طارمی، مهاجم تیم ریوآوه در دریافت پنالتی در بازی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال این کشور برابر تیم مطرح اسپورتینگ لیسبون پرداخت.

پنالتی هایی که طارمی زودتر از باس دوست به دست آورد

به گزارش وبلاگ آلونک و به نقل از روزنامه Abola پرتغال، مهدی طارمی یکی از دردناک ترین شب های سباستین کواتس، مدافع تیم اسپورتینگ لیسبون را در تمام دوران فوتبال حرفه ای او رقم زد. مهاجم ریوآه در سه دوئل فردی با این مدافع پیروز به دریافت 3 پنالتی منجر به گل برای تیمش شد. این یک رکورد جدید توسط مهدی طارمی است که به ندرت رخ می دهد. مهاجم ایرانی تیم ریوآوه در 3 بازی فصل جدید لیگ برتر پرتغال با مجموع 179 دقیقه حضور در میدان 5 پنالتی به دست آورد. همین مقدار پنالتی را باس دوست (مهاجم سابق اسپورتینگ که به فرانکفورت آلمان پیوست) در تمام طول فصل گذشته لیگ برتر پرتغال به ثبت رساند.

در ادامه این مطلب روزنامه پرتغالی آمده است: مهدی طارمی در بازی برابر فامالیکائو نیز یک پنالتی به دست آورده بود که توسط فیلیپه از دست رفت. تاثیرگذاری این بازیکن در روند هجومی تیم ریوآوه بسیار زیاد است. با احتساب پنالتی که طارمی برابر تیم آوِس نیز کسب نموده بود باعث به ثمر رسیدن 4 گل برای تیمش در 2 بازی برابر تیم های آوِس و اسپورتینگ شده است. به طور کلی مهدی طارمی تاثیر مستقیم و غیرمستقیم در 7 گل از 8 گل به ثمر رسیده تیم ریوآوه در فصل جاری داشت. کارلوس کاروالیال، سرمربی ریوآوه پیش از این گفته بود که در شرایط طبیعی نمی توانستند مهدی طارمی را جذب نمایند و او با وجود پیشنهادهای خوب راهی لیگ برتر پرتغال شد. طارمی از پول زیادی گذشت تا بازی در فوتبال اروپا را تجربه کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنالتی هایی که طارمی زودتر از باس دوست به دست آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی هایی که طارمی زودتر از باس دوست به دست آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید