واکنش شتابزده به انتشار خبرهایی درباره وزیر ارتباطات، افزایش فشارها برای اخراج مدیرکل مالی و اداری همراه اول

به گزارش وبلاگ آلونک، در پی انتشار خبرهایی درباره اقدامات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خبرگزا ری فارس، فشارها از بیرون برای اخراج مدیرکل مالی و اداری اپراتور همراه اول، افزایش یافته است.

واکنش شتابزده به انتشار خبرهایی درباره وزیر ارتباطات، افزایش فشارها برای اخراج مدیرکل مالی و اداری همراه اول

به گزارش وبلاگ آلونک، انتشار خبرهایی درباره وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی روزهای گذشته در وبلاگ آلونک، فشارها برای اخراج مدیرکل مالی و اداری اپراتور همراه اول را به دنبال داشته است.

این فشارها از آن جهت است که تصور می شود اخبار اقدامات غیراصولی وزیر ارتباطات را مدیرکل مالی همراه اول در اختیار رسانه ها قرار داده است.

با وجود اینکه انتشار اخبار و گزارش ها درباره عملکرد دستگاه ها و وزارتخانه ها از اصلی ترین وظایف هر رسانه خبری به شمار می رود، برخی با نادیده دریافت این مهم، واکنش هایی غیرمنطقی و شتابزده را درقبال انتشار اخبار و گزارش ها از خود بروز می دهند.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وظیفه دارد در پی انتشار اخبار و گزارش های مربوط به خود، پاسخ های لازم را برای تنویر افکار عمومی ارائه دهد و وبلاگ آلونک نیز همواره آمادگی خود را برای انتشار این پاسخ ها اعلام کرده است.

گفتنی است، وبلاگ آلونک طی روزهای گذشته اخباری درباره اهدای بی ضابطه 200 لپ تاپ توسط آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به دفتر رئیس جمهور و اجاره هواپیمای اختصاصی برای آقای وزیر با بودجه همراه اول منتشر کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "واکنش شتابزده به انتشار خبرهایی درباره وزیر ارتباطات، افزایش فشارها برای اخراج مدیرکل مالی و اداری همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شتابزده به انتشار خبرهایی درباره وزیر ارتباطات، افزایش فشارها برای اخراج مدیرکل مالی و اداری همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید