میزخدمت تامین اجتماعی به مناسبت دهه فجر برپا شد

به گزارش وبلاگ آلونک، خبرنگاران/قم میز خدمت اداره کل تامین اجتماعی استان قم شب گذشته با حضور مدیرکل در یکی ازمساجد استان برپا شد.

میزخدمت تامین اجتماعی به مناسبت دهه فجر برپا شد

محمد تلخابی در گفت وگو با وبلاگ آلونک با اشاره به خدمات نوین تامین اجتماعی استان قم گفت: سازمان تامین اجتماعی رسالت مهمی بر دوش دارد که در صفوف اول خدمت گذاری به مردم باید بهترین عملکرد را در جهت ارایه خدمات داشته باشد.

وی افزود: به همین دلیل سعی شده است که ضمن تکریم کامل ارباب رجوعان سه گانه این مرکز، سیستم خدمت رسانی این مجموعه به روز و آنلاین سازی شود تا مردم درگیری کمتری در این زمینه داشته باشند.

مدیرروابط عمومی و امور فرهنگی تامین اجتماعی استان قم بیان نمود: به همین دلیل میزهای خدمت هر هفته دوشنبه ها در یکی از مساجد استان قم برپا می شود ومدیرکل و مدیران این مجموعه از نزدیک جوابگوی سوالات مردم در بخش های مختلف هستند.

وی گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی شب گذشته میز خدمت اداره کل تامین اجتماعی استان با حضور اصغر دادخواه مدیرکل این دستگاه و مسئولان این نهاد در مسجد شهید مصطفی خمینی(ره) قم برپا شد و مسئولان از نزدیک مسائل مردم را بررسی کردند.

وی شرح داد: این میزها علاوه بردیدارهای مردمی و همچنین شبکه آنلانین جوابگویی به مسائل مردم است که به مردم در بخش های مختلف جوابگویی می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "میزخدمت تامین اجتماعی به مناسبت دهه فجر برپا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزخدمت تامین اجتماعی به مناسبت دهه فجر برپا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید