مهلت ثبت نام شرکت در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران اعلام شد

به گزارش وبلاگ آلونک، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، طی فراخوانی شرایط ثبت نام کاندیداتوری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی را گفت.

مهلت ثبت نام شرکت در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ آلونک، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، طی فراخوانی شرایط ثبت نام کاندیداتوری انتخابات کنندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی را خاطرنشان کرد.

بر اساس این فراخوان در اطلاعیه شماره (2)، شرایط ثبت نام کاندیداتوری انتخابات کنندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی به توضیح زیر اعلام شده است:

شرایط کاندیداتوری:

1- کاندیدا، باید مدیر مسئول نشریه فعال باشد؛

2- کاندیدا، واحد درسی یا سرانجام نامه یا رساله داشته باشد و حداقل دو نیمسال تحصیلی از سنوات مجاز تحصیلی وی (بدون احتساب نیمسال جاری) باقی مانده باشد؛

3- کاندیدا باید در سامانه جامع نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس apmsrt.ir ثبت نام نموده و نشریه خود را بارگذاری کند.

مدارک لازم برای ثبت نام:

1- تکمیل فرم ثبت نام؛

2- اصل و تصویر کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام برای دانشجویان، کارت پرسنلی برای کارکنان و اعضای هیأت علمی؛

3- پروانه انتشار نشریه؛

4- یک نسخه از آخرین شماره نشریه که در یک سال گذشته منتشر شده است.

ثبت نام از 24 تا 30 دی ماه 1398، ساعت 8 تا 15 ،خیابان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان 16 آذر، پلاک 16، اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی، باشگاه دانشجویان، خانه نشریات دانشگاه تهران انجام می گردد. به همراه داشتن اصل مدرک شناسایی در زمان تحویل مدارک الزامی است.

در صورت عدم امکان مراجعه حضوری برای ثبت نام، افراد واجد شرایط می توانند مدارک لازم را به رایانامه [email protected] ارسال کنند و سپس تا قبل از اعلام نهایی اسامی کاندیدا ها برای احراز هویت با در دست داشتن اصل مدارک به خانه نشریات دانشگاه مراجعه کنند.

گفتنی است، انتخابات در روز یکشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 10-14 در محل باشگاه دانشجویان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام شرکت در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام شرکت در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید