مهرگان: به سن و سال بانوان والیبالیست برای انتخاب شان توجه نمی کنیم، هدف مان حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا است

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان گفت: در انتخاب بازیکنان به سن و سال شان توجهی نمی کنیم و به آمادگی و اینکه چقدر می توانند به تیم ملی یاری نمایند، اهمیت می دهیم.

مهرگان: به سن و سال بانوان والیبالیست برای انتخاب شان توجه نمی کنیم، هدف مان حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، جواد مهرگان در حاشیه آخرین اردوی تیم ملی پیش از اعزام به تورنمنت بین المللی اسلوونی در جمع خبرنگاران گفت: در تورنمنت بین المللی اسلوونی با دو تیم از چین، یک تیم از ژاپن، تیم ملی کرواسی و دو تیم از آمریکا رقابت خواهیم کرد. ما با اوج آمادگی در تورنمنت بین المللی شرکت نمی کنیم. این تورنمنت وسیله ای است که به اوج آمادگی برسیم. تیم ملی برای شرکت در این مسابقات صددرصد آماده است، اما برای شرکت در مسابقات آسیایی راه زیادی داریم.

وی با اشاره به هدف تیم ملی در مسابقات آسیایی گفت: برای حضور پیروز در مسابقات آسیایی 70 درصد راه باقی مانده است و در این تورنمت به 30 تا 40 درصد آمادگی می رسیم.

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان، تورنمنت بین المللی اسلوونی را در بالا بردن آمادگی ملی پوشان موثر دانست و اضافه نمود: در طول تمرینات می توانید ورزشکاران را به اوج خودشان برسانید. در تورنمنت بین المللی ظرفیت بازیکنان را بیشتر می کنیم، چون باید با حریفان سرسختی رقابت نمایند و این امر به ما یاری می نماید تا به تکنیک هایی که می خواهیم دست یابیم.

مهرگان درخصوص ترکیب تیم ملی برای شرکت در مسابقات آسیایی گفت: 19 نفر در اردو هستند و 16 نفر به تورنمنت بین المللی اسلوونی اعزام می شوند. وقتی برمی گردیم 19 نفر دعوت شده و 14 نفر نهایی را برای شرکت در مسابقات آسیایی انتخاب خواهیم کرد. در انتخاب بازیکنان نیز به سن و سال شان توجهی نمی کنیم و به آمادگی و اینکه چقدر می توانند به تیم ملی یاری نمایند اهمیت می دهیم. در کنار این به آینده و پرورش بازیکنان با استعداد توجه خواهیم کرد.

وی مسئولیت شکست در مسابقات آسیایی را برعهده گرفت و گفت: هدف ما در مسابقات آسیایی قرار دریافت در جمع چهار تیم برتر است. ما اردوها و مسابقات تدارکاتی را برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی نموده ایم و از فدراسیون برای در اختیار دادن امکانات تشکر می کنم و همه تیم هدفمان رسیدن در جمع چهار تیم برتر آسیا است که اگر برسیم همه تیم کوشش نموده و اگر نرسیم مسئولیتش را قبول می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهرگان: به سن و سال بانوان والیبالیست برای انتخاب شان توجه نمی کنیم، هدف مان حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهرگان: به سن و سال بانوان والیبالیست برای انتخاب شان توجه نمی کنیم، هدف مان حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید