مذاکره با برانکو، بعد از فینال

مدیران پرسپولیس می خواستند پیش از فینال جام حذفی تکلیف کادر فنی را روشن نمایند اما برانکو این مذاکره را به بعد از فینال موکول کرد.

مذاکره با برانکو، بعد از فینال

مذاکره با برانکو، بعد از فینال

مذاکره برانکو ایوانکوویچ با مالک باشگاه تراکتورسازی وقتی متوقف شد که افشایش کردند و خودِ برانکو هم میلی به صحبت کردن درباره آن ندارد: بهتر است تراکتورسازی را فراموش کنید. البته معنی این حرفش این نیست که حتما در پرسپولیس خواهد ماند چرا که همین الان هم دو مخالف جدی در هیات مدیره دارد که معتقدند پرسپویلس با هر مربی دیگری هم همین موفقیت ها را تکرار خواهد نمود.

لو رفتن مذاکره مرد کروات با مالک تراکتورسازی تنها یک خوبی برای پرسپولیس داشت و آنهم اینکه حالا طرفداران باشگاه را برای جلب رضایت او و تمدید قراردادش تحت فشار خواهند گذاشت. چیزی که در آخرین مصاحبه مدیرعامل باشگاه هم به آن اشاره شد: با برانکو یک سال دیگر قرارداد داریم. با این حال به وکیل ایشان و شخص آقای برانکو نامه زدیم و اعلام نمودیم خواستار همکاری طولانی مدت هستیم. می خواهیم همکاری بلند مدتی با آقای برانکو داشته باشیم اما باید مذاکره کنیم.

این مذاکره را هم گذاشته اند برای بعد از فینال جام حذفی اما معلوم نیست که نتیجه اش باب میل طرفداران باشد چرا که اولا پرسپولیس باید پرداخت هایش سر وقت باشد و مهم تر اینکه حفظ دستیاران و همین طور جذب بازیکنان مورد نظر برانکو را بپذیرد.

البته مدیران باشگاه مصر بودند که همین شنبه تکلیف کادر فنی را روشن نمایند اما برانکو نپذیرفته و گفته که نمی خواهد پیش از فینال تمرکز خودش و بازیکنانش از دست برود. در این رابطه مدیرعامل باشگاه گفته: ما به آقای برانکو و وکیلش اعلام نمودیم که برای مذاکره جهت تمدید قرارداد به باشگاه بیایند اما وکیل ایشان اعلام نمود که به دلیل در پیش بودن فینال جام حذفی، این جلسه به بعد از آخرین بازی موکول گردد.

11 - 350

منبع: ایران ورزشی

به "مذاکره با برانکو، بعد از فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره با برانکو، بعد از فینال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید