قلعه نویی: عاشق استقلالم اما تا خاتمه جام حذفی به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم، برانکو جزو بهترین مربیان خارجی در ایران است

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان تاکید نمود تا سرانجام جام حذفی به پیشنهادهای دیگر باشگاه ها فکر نمی کند.

قلعه نویی: عاشق استقلالم اما تا خاتمه جام حذفی به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم، برانکو جزو بهترین مربیان خارجی در ایران است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، امیر قلعه نویی درباره هجدهمین دوره لیگ برتر گفت: در ابتدا قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفته و خسته نباشید به کسانی می گویم که خدا را در نظر گرفتند تا لیگ به انتها برسد. لیگ ما لیگ فرسایشی بود، ولی همین که تا انتهای مسابقات، قهرمان و تیم های سقوط کننده تعیین نبودند، یعنی لیگ خوبی داشتیم. زمانی آغاز مربیگری با جلال چراغپور (دیگر میهمان تلفنی برنامه) که همکاری مان کم بود، آغاز کردیم.

وی که به صورت تلفنی با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، در ادامه اضافه نمود: جا دارد از سبحانی و عظیمیان و همچنین کارگران خوب کارخانه فولاد مبارکه تشکر کنم. تابش نیز همه شاخصه های مدیرعاملی را دارد و خدا را شکر این مسئولیت را در باشگاه سپاهان برعهده دارد. باشگاه سپاهان 25 قهرمانی تا اینجای کار داشته است که کار بزرگی است. روزی که کارم را آغاز کردم، به آقایان قولی ندادم. شرایط سپاهان در سال های گذشته خوب نبود. سال جاری نیز بودجه ای بوده که سه تیم بالای 100 میلیارد هزینه نموده اند. ما بودجه 40 میلیاردی داشتیم که اسناد و مدارکش موجود است. تیم های استقلال و پرسپولیس دو، سه سال است که مسئولیت دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان توضیح داد: ناراحتی من این است که نگاه عدالت مدار به تیم ما نشد. بازی با ذوب آهن را برداشتند و به تیم دیگری دادند. ما مجبور شدیم که 6 فروردین با ذوب آهن بازی کنیم. از دوستان خواهش می کنم که نگاه شان به همه تیم ها عدالت گونه باشد اما سال جاری این گونه نبود. کاری به مسائل فنی ندارم و به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می گویم. برانکو دوست من است و یکی از بهترین مربیان خارجی است که به ایران آمده است اما من درباره رفتارها صحبت می کنم. باید به تیم پدیده و یحیی گل محمدی به خاطر نمایش فوتبال مدرن تبریک بگویم. تنها تیمی که ما را تحت فشار گذاشت پدیده بود، اگرچه در این بازی دقیقه سوم پنالتی علیه ما گرفته شد و تیم تحت فشار بود. پرسپولیس قهرمان شد و مبارک شان باشد، امیدوارم قهرمانی ها طوری نشود که مسائل درون فوتبال مان دیده نشود.

قلعه نویی ادامه داد: آقای یوسفی (مجری برنامه) من به شما علاقه دارم، چرا که نگاه تان حب و بغض نیست. خیلی جاها از من انتقاد کردید، جلال چراغپور نیز انتقاد کرد، اما این انتقادها با حب و بغض نبود. از سازمان لیگ، کمیته داوران و دیگر عوامل که از آنها دلخور هستیم، تشکر می کنیم. به افاضلی نیز تبریک می گویم که همسرشان افتخاری کسب نموده است. ما باید ایرانی را باور کنیم، اما آدم هایی بودند که دوست نداشتند و با آنها درگیر بودم. چقدر خانم هراتیان را اذیت کردند؟

وی در واکنش به بحث پیشنهاد باشگاه استقلال به او گفت: من واقعیت را می گویم. استقلال جزو خاطرات زندگی ام است. زمانی استقلالی بودم که این تیم شرایط خوبی نداشت. باید یک روز بیایم و با اسناد و مدارک نشان بدهم که از دست سوم به رده بالا آوردیم. رده سیزدهمی نیز برای ما بود و هیچ منتی نیست، چون این تیم را دوست داشتم. در فضای مجازی که جزو خیانت های باشگاه بوده و بیشترین لطمه را به استقلال زده ، حرف هایی زده اند. جواد زرینچه در دسته سوم به استقلال یاری نموده، صادق ورمزیار نیز همینطور اما خیلی ها گذاشتند و رفتند پول شان را گرفتند. هیچ باشگاهی با من صحبت ننموده و تا زمانی که جام حذفی تمام نشود به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قلعه نویی: عاشق استقلالم اما تا خاتمه جام حذفی به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم، برانکو جزو بهترین مربیان خارجی در ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: عاشق استقلالم اما تا خاتمه جام حذفی به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم، برانکو جزو بهترین مربیان خارجی در ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید