فوتبال دنیا، ارنستو والورده: این بازی می تواند سرنوشت فصل را عوض کند، بازی در مستایا همیشه سخت است

فوتبال دنیا - ارنستو والورده دشواری های بازی مقابل والنسیا را درک می نماید.

فوتبال دنیا، ارنستو والورده: این بازی می تواند سرنوشت فصل را عوض کند، بازی در مستایا همیشه سخت است

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده به بازیکنانش در تیم فوتبال بارسلونا هشدار داد بازی مقابل والنسیا در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) را بیش از حد ممکن جدی بگیرند.

سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: مقابل والنسیا همیشه به دردسر افتاده ایم. آن ها می دانند در فضاهای کوچک چطور بازی نمایند و وقتی در خانه هستند تا آخرین لحظه دست از کوشش برنمی دارند. ما همان برنامه همیشگی پس از بازی های اروپایی را دنبال می کنیم. این یکی از بزرگ ترین و سختترین بازی های لالیگا است. مستایا همیشه از نظر من از بهترین و بزرگ ترین استادیوم های اسپانیا بوده است.

والورده در ادامه گفت: بازی خطرناکی است؛ هم به خاطر کیفیت حریف هم به خاطر سابقه بازی های 2 تیم در این استادیوم. بازی در مستایا تحت هر شرایطی سخت است. بخشی از بازی به احساسات طرفداران و بازیکنان برمی شود. بازی با والنسیا در مستایا همیشه سخت به نظر می رسد. سال گذشته ما در نیمه اول عالی بازی کردیم اما عقب افتادیم و در نهایت توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. والنسیا اتفاقی در لیگ قهرمانان اروپا نیست و بازی هایی مثل جدال فردا می تواند سرنوشت یک فصل را عوض کند. جدول رده بندی لالیگا

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ارنستو والورده: این بازی می تواند سرنوشت فصل را عوض کند، بازی در مستایا همیشه سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ارنستو والورده: این بازی می تواند سرنوشت فصل را عوض کند، بازی در مستایا همیشه سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید