ضرب الاجل فرماندار برای ایمن سازی جاده ورامین به پیشوا

به گزارش وبلاگ آلونک، خبرنگاران/تهران فرماندار شهرستان پیشوا در نشست آنالیز مسائل راه های شهرستان پیشوا گفت: در حال حاضر مردم به دلیل شیوع کرونا و دشواری های معیشتی تحت فشار هستند و قصور مسئولان در زمینه های مختلف باعث تشدید این مسائل و فشارها خواهد شد.

ضرب الاجل فرماندار برای ایمن سازی جاده ورامین به پیشوا

حسین عباسی ادامه داد: راه های ارتباطی ایمن یکی از مهمترین خدمات دولت در حوزه زیرساختی است، پیشوا در زمینه شبکه راه ها دچار ضعف است و محور ورامین، پیشوا ، شریف آباد تنها راه اصلی دسترسی شهرستان و دارای حساسیت ویژه ای است.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا یادآور شد: پیگیری های زیادی برای اصلاح و ایمن سازی این محور انجام شده و در سال 96 توسط شهرداری بهسازی شد اما به دلیل زیرسازی نامناسب مسائل همچنان باقی ماند.

عباسی اضافه نمود: بخشی از حادثه خیزی این محور نیز به عدم رعایت قوانین هدایت و رانندگی توسط مردم بر می گردد که مستلزم فرهنگ سازی است.

فرماندار شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: تخریب روکش آسفالت در بخش حادثه خیز محور ورامین به پیشوا که طی یکی دو روز گذشته مشکل ساز شده بود، با قید ضرب الاجل و با اقدامات مقتضی توسط راهداری موقتا رفع و این نقطه ایمن گردد.

وی اظهار کرد: قبلا به راهداری اعلام نموده بودیم که یک کیلومتر از این جهت حد فاصل جاده روستای چالتاسیان تا ابتدای محدوده شهر پیشوا به زیرسازی استاندارد و آسفالت احتیاج دارد و ظرف مدت 4 ماه آینده باید اقدام اصولی در این خصوص انجام گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا گفت: درخصوص تغییر در مقررات ترافیکی این محور نیز با نظر و پیشنهاد کارشناسی پلیس راهور در جلسه شورای ترافیک شهرستان تصمیم گیری خواهد شد ، نصب دوربین های کنترل سرعت در قسمت پرخطر جاده ورامین-پیشوا می تواند به کاهش بروز سوانح یاری کند و باید توسط راهداری و راهور اقدامات لازم صورت گیرد.

عباسی گفت: جاده های روستایی پیشوا از جمله طارند و حبیب آباد نیز شرایط مطلوبی ندارند که احتیاجمند پیگیری راهداری است.

وی در انتها سخنان خود اعلام نمود: اداره کل راهداری استان باید نگاه ویژه ای به شرایط راه های پیشوا داشته باشد و با اتخاذ تدابیری، از محل منابع استانی، بودجه ای برای بهبود و اصلاح شبکه راه های شهرستان اختصاص دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرب الاجل فرماندار برای ایمن سازی جاده ورامین به پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب الاجل فرماندار برای ایمن سازی جاده ورامین به پیشوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید