شرکت سامسونگ گوشی گلکسی اس7 را برای دومین بار در سه ماهه اخیر به روز رسانی می نماید

به گزارش وبلاگ آلونک، گوشی گلکسی اس 7 یک گوشی نسبتا قدیمی است، اما شرکت سامسونگ نسبت به این گوشی قدیمی بی تفاوت نمانده و هر چند وقت یکبار اقدام به ارائه به روزرسانی هایی برای این گوشی هوشمند می نماید.

شرکت سامسونگ گوشی گلکسی اس7 را برای دومین بار در سه ماهه اخیر به روز رسانی می نماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت سامسونگ به طور دائم در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی های جدید برای محصولات خود است و در این میان گوشی های قدیمی خود را نیز فراموش ننموده است.

پس از آن که شرکت سامسونگ درماه آوریل، اظهار داشت که اس7 و اس7 اج را به روز رسانی می نماید اکنون پس از سه ماه بار دیگر اعلام نموده که یک به روزرسانی جدید را برای اس 7 ارائه خواهد نمود. برای افرادی که با برنامه های به روزرسانی امنیتی سامسونگ آشنا نیستند، ضروری است بدانند که معمولا این شرکت کره ای به روز رسانی های خود را در سه بازه زمانی مختلف انجام می دهند: ماهانه، سه ماهه و نامنظم.

بعضی معتقدند هدف سامسونگ از ارائه به روزرسانی برای اس 7 بیش از هر چیز با هدف جلب نظر مثبت کاربران قدیمی انجام می گردد اما بعضی دیگر معتقدند این به روزرسانی با هدف مبارزه با حملات و آسیب پذیری های اخیر گوشی های هوشمند اس 7 رخ می دهد.

منبع: انتخاب

به "شرکت سامسونگ گوشی گلکسی اس7 را برای دومین بار در سه ماهه اخیر به روز رسانی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت سامسونگ گوشی گلکسی اس7 را برای دومین بار در سه ماهه اخیر به روز رسانی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید