ساعت کاری مجلس در ماه رمضان تا 12 ظهر، لاریجانی همچنان در قرنطینه است

به گزارش وبلاگ آلونک، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس در ماه مبارک رمضان ساعت 9 تا 12 ظهر جلسه علنی خواهد داشت.

ساعت کاری مجلس در ماه رمضان تا 12 ظهر، لاریجانی همچنان در قرنطینه است

به گزارش ، اسداله عباسی در حاشیه جلسه هیئت رئیسه در جمع وبلاگ آلونک گفت: ساعات کاری مجلس در ایام ماه مبارک رمضان نیز ساعت 9 تا 12 ظهر است و نمایندگان از چهاردهم اردیبهشت تا انتها هفته اول خرداد روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسه علنی خواهند داشت.

او با اشاره به حضور وزیر بهداشت و معاونانش برای آنالیز موضوع ویروس کرونا در کمیسیون تخصصی مجلس اضافه نمود: کمیسیون های تخصصی مجلس نیز تا انتها مجلس دهم فعال خواهند بود و در زمینه های مسائل مختلف کشور از جمله موضوع کرونا و دوران پساکرونا میزبان وزرای صنعت و تعاون خواهیم بود تا از شرایط کارگران و فعالیت های بنگاه های تولیدی نیز گزارشی داشته باشند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس همچنین درباره شرایط جسمانی رئیس مجلس اظهار کرد: آقای لاریجانی همچنان در قرنطینه و تحت نظارت پزشکان هستند و امیدواریم به زودی پس از بهبودی کامل، ایشان را در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی ببینیم.

عباسی در پاسخ به این سوال که اخیراً مطرح می گردد هیئت رئیسه مجلس بعضی موضوعات مهم را از دستور کار خود خارج نموده است، گفت: این موضوع را رد می کنم چرا که تمام موضوعات با اولویت بندی و با هماهنگی معاونت پارلمانی دولت و اداره قوانین مجلس در دستور کار ما قرار گرفته است و هیچ موضوعی از دستور کار هیأت رئیسه خارج نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ساعت کاری مجلس در ماه رمضان تا 12 ظهر، لاریجانی همچنان در قرنطینه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کاری مجلس در ماه رمضان تا 12 ظهر، لاریجانی همچنان در قرنطینه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید