رکورد جهانبخش در برایتون شکسته شد

به گزارش وبلاگ آلونک، تیم فوتبال برایتون با جذب یک بازیکن جدید، رکوردی که پیش از این متعلق به بازیکن ایرانی اش بود را شکست.

رکورد جهانبخش در برایتون شکسته شد

به گزارش وبلاگ آلونک و به نقل از اسکای اسپورتس، باشگاه برایتون لئاندرو تروسار بازیکن تیم فوتبال خنک بلژیک را با قراردادی 4 ساله به ارزش 18 میلیون پوند خرید و به این ترتیب رکورد گران ترین خرید خود که پیش از این متعلق به علیرضا جهانبخش بود را شکست.

این مهاجم 24 ساله بلژیکی روز سه شنبه به انگلیس سفر کرد تا از میان تمام تیم هایی که نسبت به جذب وی ابراز تمایل نموده بودند با برایتون قرارداد ببندد. اکنون تنها تست های پزشکی باشگاه برایتون باقی مانده است و در صورت پذیرش در آنها، تروسار، پای قراردادی که او را به گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل می گردد امضا می نماید.

گراهام پاتر، سرمربی تیم برایتون در این خصوص گفت: خرسندیم که در تیم مان به لئاندرو خوشامد بگوییم و از همین حال برای تأثیری که او می تواند بر عملکرد تیم مان بگذارد، هیجان داریم. او بازیکنی هجومی است که سال گذشته فصلی تحسین برانگیز داشت و به خنک یاری کرد قهرمان لیگ بلژیک گردد. او سال گذشته در موفقیت تیمش نقشی پررنگ داشت و گل های زیادی زد و گل های زیادی هم ساخت.

تروسار دومین خرید پاتر پس از ورود مک کلارک از پورتس موث محسوب می گردد. جهانبخش سال گذشته با قراردادی 17 میلیون پوندی از تیم آلکمار هلند به برایتون پیوست و رکورد گران ترین خرید این باشگاه را شکست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رکورد جهانبخش در برایتون شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد جهانبخش در برایتون شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید