روایتی از محصولات تقلبی پزشکی در میکروفن مخفی خبرنگاران

به گزارش وبلاگ آلونک، برنامه زاویه پنهان در قالب آیتمی با نام میکروفن مخفی به سراغ کسانی می فرایند که محصولات تقلبی را روانه جامعه می نمایند.

روایتی از محصولات تقلبی پزشکی در میکروفن مخفی خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آلونک، موسی نظری تهیه نماینده برنامه زاویه پنهان که از رادیو سلامت پخش می گردد، درباره این برنامه شرح داد: همواره تبلیغات کاذب در حوزه موضوعات سلامت، بهداشت و پزشکی زیاد است، به ویژه در سال های اخیر به خاطر گستردگی فضای مجازی، سودجویان این حوزه بیشتر وارد عمل شده اند و همین موضوع باعث شده تا بعضی مردم درگیر خریداری محصولات کاذب شوند و بعد از عوارض به پزشک مراجعه می نمایند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در قالب برنامه زاویه پنهان به چنین اتفاقاتی بپردازیم.

وی با اشاره به موضوع کرونا یادآور شد: به عنوان نمونه از زمانی که کرونا وارد شد سودجویان در قالب تبلیغات کاذب تاکید کردند که دارو های سنتی کشف کردند که راهکار درمان کرونا است و یا مواردی از این قبیل زیاد مطرح می شد. ما این موضوع را با کارشناس مربوطه مطرح می کنیم و مردم می توانند سئوالات شان را بپرسند و پاسخ صحیح را از یک منبع موثق دریافت نمایند.

نظری ادامه داد: البته ما فقط به تبلیغات کاذب درمان کرونا نمی پردازیم، هر موضوعی که در دنیای سلامت و پزشکی وجود دارد به آن می پردازیم. بعضی با حضور سلبریتی ها ادعا می نمایند که کرم شرکت هایش لک های پوستی را از بین می برد یا به واسطه شامپو هایی که ارائه می نمایند دیگر خبری از موی سفید نیست یا منجر به رویش مو در افراد طاس می گردد. به همین دلیل کارشناس مجری برنامه بهرام بنده یزدانی هر هفته درباره این تبلیغات کاذب صحبت می نماید و متناسب با موضوع برنامه با پزشکان مختلف ارتباط می گیریم تا بتوانیم جوابگوی سئوالات مردم باشیم.

این تهیه نماینده یکی از بخش های جالب برنامه را میکروفن مخفی دانست و گفت: با گستردگی فضای مجازی سودجویان در قالب تلگرام محصولات شان را می فروشند و شماره ای از خودشان نمی گذارند. اما محمد کثیری گزارشگر ما در قالب آیتم میکروفن مخفی عده ای را پیدا می نماید که شماره دارند و می توان با آن ها صحبت کرد و با آن ها درباره محصول و نحوه دریافت مجوز و… صحبت می نماید و ما در برنامه پخش می کنیم.

برنامه زاویه پنهان روز های چهارشنبه از ساعت 13:20 تا 14 پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روایتی از محصولات تقلبی پزشکی در میکروفن مخفی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایتی از محصولات تقلبی پزشکی در میکروفن مخفی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید