رعدی: 9 سال در فوتسال ناشنوایان جوانگرایی نشده بود، حقوق اردو دغدغه ملی پوشان است

به گزارش وبلاگ آلونک، سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان گفت: هرچند کوشش بر این است تا تیم ناشنوایان در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و جهانی سوئیس روی سکوی قهرمانی برود اما پرداخت حقوق به ملی پوشان فوتسال به دغدغه آنها تبدیل شده است.

رعدی: 9 سال در فوتسال ناشنوایان جوانگرایی نشده بود، حقوق اردو دغدغه ملی پوشان است

علی رعدی در گفت وگو با وبلاگ آلونک، در ارزیابی از وضعیت ملی پوشان فوتسال ناشنوا برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و دنیای سوئیس اظهار کرد: با توجه به این که از اردیبهشت سال جاری راهنمایی تیم فوتسال ناشنوایان را بر عهده گرفتم سعی کردم تغییرات اساسی در روند آماده سازی تیم فوتسال ناشنوایان ایجاد و آنها را در شرایط بهتری برای مسابقات آماده کنم.

وی گفت: یکی از دغدغه های اصلی من برای آماده سازی تیم فوتسال ناشنوایان این است که هیچ گونه جوانگرایی در طی 9 سال گذشته صورت نگرفته و اکثر بازیکنان از سن بالایی برخوردار هستند. البته با چند فراخوانی که در این تیم انجام دادیم 6 بازیکن جوان را به تیم ملی تزریق کردیم که امیدوارم بعد از مسابقات قهرمانی آسیا و دنیای سوئیس بازیکنان جوانی را جایگزین افراد پیشکسوت این رشته کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان اضافه نمود: برای آماده سازی تیم فوتسال ناشنوایان تاکنون 7 مرحله اردو در استانهای مختلف برگزار کردیم که تا زمان اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و دنیای سوئیس 4 مرحله اردوی دیگر پیش بینی شده است. البته هدف گذاری ما اعزام 14 بازیکن به این دو تورنمنت بود که متاسفانه فدراسیون دنیای تنها با اعزام 12 بازیکن موافقت نموده است بنابراین چاره ای نداریم که تابع قوانین و مقررات باشیم.

رعدی اظهار داشت: برای این که بتوانیم تیم را در شرایط مسابقه قرار دهیم سعی کردیم در هر مرحله اردوی آماده سازی بازی تدارکاتی با تیم های لیگ رجحان داشته باشیم تا با برطرف نقاط ضعف تیم را برای مسابقات قهرمانی آسیا و دنیای سوئیس آماده کنیم.

وی یکی از مسائل ملی پوشان فوتسال ناشنوایان را عدم پرداخت حقوق به بازیکنان در طی مدت اردونشینی مطرح کرد و گفت: چون اکثر ملی پوشان کارمند بهزیستی هستند و امکان دریافت مرخصی با حقوق برای آنها امکانپذیر نیست چاره ای ندارند که بدون داشتن حقوق در اردوها حضور پیدا نمایند و این از نظر اقتصادی به ملی پوشان فوتسال که اکثر آنها نیز متاهل هستند لطمه می زند. از سوی دیگر این بازیکنان از زمانی که به اردوی آمادگی دعوت شدند هیچ حقوقی نیز از فدراسیون دریافت نکردند هر چند فدراسیون گفته قرار است به آنها حقوق پرداخت کند اما زمان پرداخت حقوق به بازیکنان معین نیست و این مساله در روند آماده سازی آنها از نظر روحی تاثیر زیادی گذاشته است. به هر صورت امیدوارم این مشکل هر چه سریعتر مرتفع گردد تا بازیکنان بدون دغدغه خود را برای مسابقات آماده نمایند.

رعدی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم از نظر امکانات و تجهیزات مشکل خاصی دارد یا خیر؟ اظهار داشت: با حمایت فدراسیون ناشنوایان و همکاری سازمان بهزیستی استان های مختلف تا به الان هیچ مسئله ای از نظر امکانات و تجهیزات نداشتیم و تیم در هر مرحله اردو بدون هیچ حاشیه ای و در شرایط خوبی تمرینات آماده سازی را پشت سر گذاشته است.

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان در سرانجام با اشاره به این که هدف گذاری اصلی تکرار قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و دنیای سوئیس است، اضافه نمود: با توجه به این که تیم فوتسال ناشنوایان در رنکینگ اول آسیا و دنیا است، کوشش بر این است که این قهرمانی را هم در آسیا و هم دنیا تکرار کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رعدی: 9 سال در فوتسال ناشنوایان جوانگرایی نشده بود، حقوق اردو دغدغه ملی پوشان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعدی: 9 سال در فوتسال ناشنوایان جوانگرایی نشده بود، حقوق اردو دغدغه ملی پوشان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید