خبرنگاران تمرکز سازمان تامین اجتماعی بر بیماری های نوپدید در سال 99

به گزارش وبلاگ آلونک، تهران - خبرنگاران - معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: تمرکز بر مخاطرات سلامتی ناشی از بیماری های نوپدید و بازپدید از مهمترین اهداف معاونت درمان این سازمان در سال 99 است.

خبرنگاران تمرکز سازمان تامین اجتماعی بر بیماری های نوپدید در سال 99

امیرعباس منوچهری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی وبلاگ آلونک در مورد طرح ها و برنامه های معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی در سال 99 گفت: اصلاح روش اداره مراکز درمانی ملکی و همچنین تخصیص منابع و بودجه ریزی در مراکز ملکی از مهمترین طرح ها در سال 99 به شمار می رود.

وی با اشاره به اهمیت استقرار نظام نوین سطح بندی خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی نیز در سال 99 ادامه داد: اصلاح ساختار راهبری بخش درمان و توسعه زیرساخت ها به منظور پاسخ دهی به احتیاجهای جدید همچون تمرکز بر مخاطرات سلامتی ناشی از بیماری های نوپدید و باز پدید، تغییرات دموگرافیک (ویژگی های جمعیت شناختی) و سالمندی نیز در دستور کار معاونت درمان قرار گرفته است.

منوچهری همچنین اعلام نمود: توسعه بهره برداری از ظرفیت های فناوری اطلاعات در فراوری و خرید خدمات تشخیصی و درمانی مورد احتیاج بیمه شدگان تحت پوشش نیز از دیگر اهداف معاونت درمان در سال جدید است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تمرکز سازمان تامین اجتماعی بر بیماری های نوپدید در سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمرکز سازمان تامین اجتماعی بر بیماری های نوپدید در سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید