خبرنگاران استاندار: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همدان با جدیت ادامه می یابد

به گزارش وبلاگ آلونک، همدان- خبرنگاران- استاندار همدان گفت: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این استان به بهترین نحو ممکن و با جدیت ادامه می یابد.

خبرنگاران استاندار: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همدان با جدیت ادامه می یابد

سید سعید شاهرخی روز شنبه در ستاد استانی پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا افزود: مردم همکاری بسیار خوبی در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی داشته اند و فرایند اجرای این طرح برای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا با جدیت ادامه خواهد داشت.

وی اعلام نمود: همه فرمانداران استان باید طرح فاصله گذاری اجتماعی را دنبال و از آن به طور جدی و ویژه حمایت نمایند.

استاندار همدان تاکید نمود: صدا و سیما به روش های مختلف فعالیت های گسترده ای در تنویر افکار عمومی و جلب مشارکت مردمی برای مقابله با کرونا انجام داده که بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه در ایام پیش رو از برگزاری مراسم و جشن هایی که منجر به اجتماع می شوند، به طور جد جلوگیری گردد گفت: تعطیلی اصناف باید همچنان ادامه داشته باشد و اتحادیه ها با همکاری اماکن و نیروی انتظامی بر اصناف نظارت بیشتری داشته باشند.

شاهرخی افزود: همه پارک ها و اماکن عمومی سطح استان باید تعطیل باشند و توصیه می گردد شهرداری روشنایی در پارک ها را به حداقل ممکن برساند.

وی اعلام نمود: فرمانداران با همکاری پلیس هدایت و رانندگی همه ترددهای برون شهری و درون شهری را کنترل نمایند.

استاندار همدان افزود: صداوسیما با فراوری محتوای پر مفهوم می تواند با فرهنگ سازی کاهش تردد خودروها در سطح استان تاثیر گذار باشد.

شاهرخی گفت: با افرادی که در چند روز اخیر سعی در جوسازی و مشوش کردن اذهان عمومی داشتند، برخورد جدی می گردد.

وی ادامه داد: برای عبور از شرایط کنونی، دستگاه های اجرایی باید در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نهایت کوشش خودشان را داشته باشند.

شاهرخی تاکید نمود: از نیروهای اجرایی که مسوول اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هستند حمایت جدی و فراگیر انجام گردد تا بتوانند با قدرت به کار خود ادامه دهند.

وی گفت: اداراتی که مقرر شده با ظرفیت حداکثر یک سوم نیروی اداری به مردم خدمت رسانی نمایند، فعال هستند.

استاندار همدان گفت: لازمه عبور از شرایط کنونی و قطع زنجیره انتقال کرونا، کوشش شبانه روزی همه دستگاه های اجرایی است.

وی افزود: نصب بنرها با موضوع محدودسازی و فرهنگ سازی در معابر عمومی انجام گردد و در ایام پیش رو با جلب مشارکت مردمی، بهتر می توان شرایط تردد شهفرایندانی را که رعایت نمی نمایند، کنترل کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همدان با جدیت ادامه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همدان با جدیت ادامه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید