حاشیه دیدار استقلال - فجر، تداوم اعتراض طرفداران استقلال به فتحی و حیدری، عصبانیت استراماچونی

به گزارش وبلاگ آلونک، طرفداران تیم فوتبال استقلال بازهم در جریان بازی این تیم مقابل فجرسپاسی شیراز علیه مدیرعامل باشگاه شعار دادند.

حاشیه دیدار استقلال - فجر، تداوم اعتراض طرفداران استقلال به فتحی و حیدری، عصبانیت استراماچونی

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آلونک، تیم های فوتبال استقلال و فجرسپاسی شیراز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 16:50 امروز (پنجشنبه) در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار پس از تساوی بدون گل دو تیم در 90 دقیقه به وقت های اضافه کشیده شد. بخشی از حواشی این بازی به توضیح زیر است:

در جریان نیمه دوم این دیدار باز هم طرفداران استقلال با توجه به عملکرد ضعیف این تیم علیه امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال شعار سر دادند و با شعار فتحی حیا کن، استقلال رها کن خواهان برکناری او از سمت مدیرعاملی استقلال شدند.

طرفداران استقلال در چند صحنه علیه پیغام حیدری، داور مسابقه شعار سر دادند که روزبه چشمی، مدافع آبی پوشان از آنها درخواست کرد علیه داور مسابقه فحاشی نکنند.

در اکثر دقایق بازی استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال از عملکرد شاگردان خود عصبانی بود و بر سر آنها فریاد می کشید.

درگیری و کشمکش بین طرفداران استقلال در اکثر سکوهای استادیوم آزادی دیده می شد و طرفداران مدام با یکدیگر درگیری لفظی داشتند.

در آغاز وقت های اضافه بازی مهمترین اتفاق، صحنه مشکوک پنالتی به نفع تیم استقلال بود که پس از گذشت پنج دقیقه و ایجاد حواشی، داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت. در این بین نیمکت دو تیم و مخصوصاً اعضای تیم استقلال به شدت به تصمیم داور اعتراض کردند.

طرفداران تیم استقلال پس از صحنه مشکوک پنالتی بار دیگر علیه پیغام حیدری شعار سر دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه دیدار استقلال - فجر، تداوم اعتراض طرفداران استقلال به فتحی و حیدری، عصبانیت استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه دیدار استقلال - فجر، تداوم اعتراض طرفداران استقلال به فتحی و حیدری، عصبانیت استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید