تشدید تدابیر مرزی در اسپانیا برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی

به گزارش وبلاگ آلونک، اسپانیا با تشدید کنترل ها در مرزهای زمینی خود با فرانسه و پرتغال، اجازه ورود به اتباع خارجی به خاک این کشور را نمی دهد.

تشدید تدابیر مرزی در اسپانیا برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آلونک به نقل از رویترز، اسپانیا دومین کشور اروپایی است که پس از ایتالیا به شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و بالاترین تلفات ناشی از این بحران را ثبت کرده است.

بر اساس این گزارش، دولت اسپانیا با افزایش نیروهای پلیس در مرزهای خود با فرانسه و پرتغال به اتباع خارجی اجازه ورود به خاک این کشور را نداده است. این بخشی از تدابیر ویژه دولت اسپانیا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

تلفات ویروس کرونا در اسپانیا طی شب گذشته با 182 نفر افزایش به بیش از 491 نفر رسیده است. تعداد کل موارد ابتلا به کرونا در اسپانیا نیز به 11178 نفر رسیده است.

اسپانیا روز دوشنبه نیز مرزهای خود را به روی همه اتباع اسپانیایی بسته است. البته مبادله کالا در مبادی مرزی اسپانیا همچنان ادامه دارد.

دولتهای اروپایی تدابیر و اقدامات ویژه ای را برای مقابله با شیوع کرونا اتخاذ کرده اند که بستن مرزها، تعطیلی مدارس فروشگاه ها و رستوران ها و دستور دادن به شهروندان برای باقی ماندن در خانه ها بخشی از این اقدامات است.

وزرای دولت اسپانیا دوشنبه اعلام کردند که شرایط فوق العاده 15 روزه که بخش گسترده ای از این کشور را به تعطیلی کشانده، تمدید خواهد شد و دولت بستن مرزها را مورد بررسی قرار داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تشدید تدابیر مرزی در اسپانیا برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید تدابیر مرزی در اسپانیا برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید