ترامپ: می توانم 5 دوره رئیس جمهور آمریکا شوم!

دونالد ترامپ در تجمعی مربوط به کمپین انتخاباتی اش به شوخی گفت، ممکن است تا پنج دوره در کاخ سفید بماند!

ترامپ: می توانم 5 دوره رئیس جمهور آمریکا شوم!

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در این تجمع انتخاباتی که در مونتورسویلِ پنسیلوانیا برگزار گردید، با اشاره به پیروزی غیرمنتظره اش در انتخابات ریاست جمهوری 2016 اظهار کرد: حالا می خواهیم دور دوم را رقم بزنیم.

او به شوخی گفت: بعد آن ها را دیوانه خواهیم کرد. آماده اید؟ شاید اگر واقعاً این را دوست داشته باشیم و اگر مسائل همانطور که در حال حاضر پیش می روند، پیش بروند، (این روند را) ادامه بدهیم و کاری را انجام می دهیم که باید انجام دهیم. می رویم برای دور سوم و چهارم و پنجم!

به گزارش پایگاه خبری هیل، رییس جمهور آمریکا ادامه داد: قرار است دوره دیگری داشته باشیم و این دوره قرار است عالی باشد.

این نخستین بار نیست که ترامپ درباره محبوبیت خود تا حدی که بتواند محدودیت دوره های ریاست جمهوری را کنار بزند، به اصطلاح شوخی می نماید. اوایل ماه جاری میلادی، ترامپ پیامی توییتری را که درباره افزایش دور نخست ریاست جمهوری اش از سوی رییس دانشگاه لیبرتی منتشر شده بود، بازنشر کرد. رییس این دانشگاه با اشاره به تحقیقات رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به پرونده مداخله روسیه در انتخابات آمریکا علیه ترامپ در این توییت نوشت، دور نخست ریاست جمهوری ترامپ باید در ازای زمانی که توسط این کودتای نافرجام فاسد دزدیده شد دو سال افزایش یابد!

بازنشر این توییت از سوی ترامپ، چند روز پس از آن صورت گرفت که نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان ابراز نگرانی کرد، اگر دموکرات ها با اختلاف زیادی ترامپ را در انتخابات 2020 شکست ندهند، ممکن است او نتایج این انتخابات را نپذیرد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ: می توانم 5 دوره رئیس جمهور آمریکا شوم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: می توانم 5 دوره رئیس جمهور آمریکا شوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید