بازی واقعیت مجازی Twin Peaks به زودی عرضه می گردد

به گزارش وبلاگ آلونک، پاییز سال گذشته بود که شبکه شوتایم، تهیه کننده فصل جدید سریال Twin Peaks، خبر از ساخت یک بازی واقعیت مجازی با اقتباس از این سریال داد. به تازگی تریلر و تصاویری از این تجربه واقعیت مجازی که Twin Peaks VR نام دارد منتشر شده است و توانسته ایم برای اولین بار، نگاهی به این تجربه داشته باشیم.

بازی واقعیت مجازی Twin Peaks به زودی عرضه می گردد

بازی Twin Peaks VR را استودیوی Collidere Games می سازد؛ استودیویی که وابسته به وب سایت سینمایی Collider است و تجربه بلند و بالایی هم در ساخت بازی ندارد. گفته شده است که شبکه شوتایم و شخص دیوید لینچ در ساخت Twin Peaks VR همکاری نموده اند، ولی باز هم انتظار اتفاق عجیب و غریبی را نداریم.

کاملا واضح است که به جای یک بازی، باید بیشتر انتظار یک تجربه واقعیت مجازی را از Twin Peaks VR داشته باشیم؛ موضوعی که برای بیشتر بازی های واقعیت مجازی صدق می نماید. قرار است به یاری Twin Peaks VR بتوانیم محیط های مختلف این سریال را، چه فصل سوم و چه سری اصلی و قدیمی، به لطف واقعیت مجازی از نزدیک تجربه کنیم.

محیط های مختلف و آشنایی مثل خانه آتش نشان کنار دریا، دفتر کلانتر، صحنه قتل لورا پالمر، اتاق معروف قرمز و محیط های بسیار بیشتری در Twin Peaks VR ساخته شده اند. قرار است این تجربه ارجاعات متعددی به سری Twin Peaks و تاریخ سی ساله آن داشته باشد.

ظاهرا فرایند بازی خاصی هم برای اتاق ها طراحی شده است و بازی کننده، مثل اتاق های فرار، باید در محیط به دنبال سرنخ های مختلف بگردد و معماهایی را حل نماید. در این میان هم بازی کننده ارجاعات مختلف و حتی مخفی به سریال اصلی را پیدا می نماید.

بازی Twin Peaks VR روی استیم و برای پلتفرم های واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive عرضه می گردد. عرضه بازی برای ماه جاری میلادی در نظر گرفته شده است.

نسخه اولیه این تجربه واقعیت مجازی سال گذشته در یک گالری به نمایش گذاشته شده بود.

می توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده از Twin Peaks VR را ببینید.

منبع: Welcome To Twin Peaks

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی واقعیت مجازی Twin Peaks به زودی عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی واقعیت مجازی Twin Peaks به زودی عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید