انتخابات فدراسیون کشتی ، حمایت اعجوبه کشتی دنیا از علیرضا دبیر

به گزارش وبلاگ آلونک، انتخابات فدراسیون کشتی در حالی برگزار می گردد که بوایسار سایتی اف قهرمان پر آوازه کشتی با انتشار پیامی از ورود علیرضا دبیر به عرصه انتخابات حمایت نموده است.

انتخابات فدراسیون کشتی ، حمایت اعجوبه کشتی دنیا از علیرضا دبیر

اعجوبه روسی کشتی آزاد دنیا با انتشار پیامی از علیرضا دبیر برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی ایران حمایت کرد.

انتخابات فدراسیون کشتی در حالی فردا در آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می گردد که روز گذشته با صدور مجوز حضور علیرضا دبیر در انتخابات، تنور رقابت انتخاباتی بیش از پیش گرم شد.

در آستانه برگزاری مجمع انتخاباتی، یکی از اتفاقات جالب، حمایت بوایسار سایتی یف، اعجوبه و اسطوره کشتی آزاد دنیا و روسیه از علیرضا دبیر بود که با انتشار فایلی صوتی آن را انجام داد. او گفت: بدینوسیله من با کمال میل حمایت خود را از آقای علیرضا دبیر اعلام می کنم و آماده هرگونه همکاری با او هستم. اگر بتوانم در این راستا مفید شوم، با کمال میل در هر زمان می توانید با من در ارتباط باشید. من آماده دیدار با شما هستم. برای علیرضا دبیر آرزوی موفقیت دارم. از اینکه اطلاع پیدا کردم که علیرضا دبیر تصمیم گرفته در مقام ریاست فدراسیون کشتی در انتخابات شرکت کند برایشان موفقیت و پیروزی در راستای بهبود کشتی ایران در سطح دنیای برای ملت بزرگوار ایران را خواهانم.

بوایسار سایتی یف، کشتی گیر آزادکار سرشانس مسلمان روس، 3 بار قهرمان المپیک، 6 بار قهرمان دنیا و 6 بار قهرمان اروپا شده است و پس از قهرمانی در المپیک 2008 پکن با بوسیدن پرچم روسیه و تشک کشتی از دنیای ورزش قهرمانی خداحافظی کرد.

منبع: ایران ورزشی

به "انتخابات فدراسیون کشتی ، حمایت اعجوبه کشتی دنیا از علیرضا دبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات فدراسیون کشتی ، حمایت اعجوبه کشتی دنیا از علیرضا دبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید