امری: به رجحان مقابل لسترسیتی احتیاج مبرمی داریم، همه بازیکنان از اوبامیانگ حمایت خواهند کرد

به گزارش وبلاگ آلونک، اونای امری درباره کاپیتان جدید تیمش و بازی پیش رو به اظهارنظر پرداخت.

امری: به رجحان مقابل لسترسیتی احتیاج مبرمی داریم، همه بازیکنان از اوبامیانگ حمایت خواهند کرد

به گزارش وبلاگ آلونک، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لسترسیتی در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس از احتیاج مبرم به کسب پیروزی سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: سبایوس مصدومیتی جزئی دارد و فردا غایب خواهد بود. فکر می کنم بقیه اعضای ترکیب آماده باشند.لسترسیتی فصل را با اعتماد به نفس بالایی آغاز نموده و در حال کسب نتایج خوبی است. این تیم حالا 6 امتیاز بیشتر از ما دارد. مسابقه بسیار بزرگی در پیش است و فرصت خیلی خوبی برای ما محسوب می گردد. درخشش رقیب برای من غافلگیر کننده نبوده چون می دانم راجرز سرمربی خیلی خوبی است و لستر هم تیم بسیار شایسته ای به شمار می رود. ژاکا آماده بازی نیست سه شنبه جویای حال و احوالش خواهم شد چون خوب تمرین می نماید اما به من گفته نمی تواند بازی کند. منتظر خواهیم ماند.

او در ادامه اضافه کرد: اوزیلخوب تمرین می نماید و به نظرم در تمرینات با ثبات ظاهر شده است. او به ما یاری می نماید. امکان دارد مسوت فردا بازی کند. کاپیتان های فصل قبل ما جدا شدند و من سراغ کسانی رفتم که شخصیت لازم را داشتند و از ژاکا آغاز کردیم. او توانایی های لازم برای کاپیتان بودن را دارد اما پس از اتفاقات اخیر تصمیم گرفتم سراغ کاپیتان بعدی یعنی اوبامیانگ برویم. اوبا کاپیتان اول است چون هم تجربه دارد و هم در رختکن بازیکن محترمی به شمار می رود. او فصل گذشته آقای گل لیگ بود و می دانم برای پذیرش این مسئولیت به زمان احتیاج خواهد داشت. ما صددرصد از او حمایت خواهیم کرد. هر بازیکنی از کاپیتان تیم حمایت خواهد نمود. باید در خط دفاعی بهتر شویم. در حال صحبت کردن در خصوص کاپیتانی و همچنین شرایط بازیکنانی مثل سئاد کولاشیناچ و اوزیل هستیم که این یاریی به اوضاع تیم نمی نماید. به بازیکنان و کارمان اعتماد دارم.در خانه نباخته ایم. امتیازاتی از دست دادیم اما شکست نخورده ایم. می توانیم نمایش ها و نتایج خانگی را به بازی های خارج از خانه تعمیم دهیم. به کسب پیروزی احتیاج مبرمی داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امری: به رجحان مقابل لسترسیتی احتیاج مبرمی داریم، همه بازیکنان از اوبامیانگ حمایت خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امری: به رجحان مقابل لسترسیتی احتیاج مبرمی داریم، همه بازیکنان از اوبامیانگ حمایت خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید