اعلام فهرست5 کالای اولویت دار نظارتی

به گزارش وبلاگ آلونک، خبرنگاران: کار گروه تنظیم بازار، 5 کالای لاستیک سنگین، میلگرد و ورق، حبوبات، شکر و خدمات حمل و نقل بار را به عنوان کالا و خدمات اولویت دار در هفته منتهی به بیستم دی ماه معرفی کرد.

اعلام فهرست5 کالای اولویت دار نظارتی

به گزارش وبلاگ آلونک به نقل از ایبِنا از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، پنج کالای لاستیک سنگین، میلگرد و ورق، حبوبات، شکر و خدمات حمل و نقل بار به عنوان کالا و خدمات اولویت دار نظارتی در هفته منتهی به بیستم دی ماه معرفی شدند.

مشخص کالاهای اولویت دار به صورت مستمر، در هر هفته از سوی کارگروه تنظیم بازار صورت می گیرد که بر همین اساس 5 کالای لاستیک سنگین، میلگرد و ورق، حبوبات، شکر و خدمات حمل و نقل بار به عنوان کالا و خدمات اولویت دار در هفته منتهی به بیستم دی ماه معرفی کرد.

سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و سازمان حمایت مصرف کنندگان تولیدکنندگان در کنار نظارت و بازرسی های معمول و همیشگی خود، تمرکز و توجه بیشتری بر عملکرد شرکت های مرتبط به کالاها و خدمات اولویت دار مذکور معطوف کرده و رسیدگی به تخلفات احتمالی پیرامون این کالاها را در اولویت نظارتی قرار می دهند.

در طی 9 ماهه ابتدای امسال بیش از یکصد هزار بازرسی در موضوع شکر صورت گرفته و پنج هزار و پانصد و نود پرونده تشکیل شده است. همچنین در موضوع حمل و نقل، 7 هزار بازرسی صورت گرفته که دوهزار و دویست و پنجاه و هفت پرونده تخلفاتی مطابق با این نظارت به عنوان متخلف شناسایی شده است.

هر گونه گزارش و شکایات مردمی اعم از حقیقی یا حقوقی از تخلفات واحد های صنفی و غیرصنفی در مورد کالاهای اولویت دار اعلام شده در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت لذا سامانه تلفن 124 ستادهای خبری آماده دریافت گزارش های مردمی است.

منبع: اقتصادنیوز

به "اعلام فهرست5 کالای اولویت دار نظارتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام فهرست5 کالای اولویت دار نظارتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید