اعلام شرط ثبت نام مجرد ها در طرح ملی مسکن

به گزارش وبلاگ آلونک، چهار شرط اصلی برای متقاضیان دریافت مسکن ملی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام شد. این خبر را می توان مهمترین خبر روز لابلای انبوه خبر های مالی اعلام شده دانست.

اعلام شرط ثبت نام مجرد ها در طرح ملی مسکن

به گزارش، بازار مسکن طی یک ماه اخیر تحت تاثیر اخبار منتشره در مورد طرح ملی مسکن واقع شده است. پیش از این نیز قیمت مسکن با رسیدن به سقف، روندی کاهشی را شروع نموده و تعدیل قیمت ها در دستور کار بازار قرار گرفته بود. در قالب طرح ملی مسکن قرار است 400 هزار واحد مسکونی به واجدین شرایط تحویل داده گردد. شروط چهارگانه لازم برای ثبت نام در این طرح از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی شده است.

متقاضیان از اول فروردین 84 فاقد مالکیت مسکونی باشند که این شرط علاوه بر فرد متقاضی به افراد تحت تکفل هم اضافه می گردد، شرط دوم این است که از ابتدای انقلاب از هیچ یک از امکانات دولتی اعم از زمین و واحد مسکونی دولتی و هم چنین تسهیلات یارانه دار استفاده ننموده باشند. شرط سوم تاهل و سرپرست خانواده بودن و شرط چهارم این است که حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا داشته باشند.

در این میان تبصره ای وجود دارد. محمودزاده در مورد شرایط تاهل دراین طرح و وجود متقاضیان مجرد گفت: خانم های مجرد بالای 35 سال و نیز زنان مجرد سرپرست خانوار هم می توانند در این طرح ثبت نام نمایند.

منبع:خبرآنلاین

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعلام شرط ثبت نام مجرد ها در طرح ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرط ثبت نام مجرد ها در طرح ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید