از تحول در بخش زیرساخت ها تا مدیریت ورزش در خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ آلونک، خبرنگاران/خراسان جنوبیاستاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نیازمند تحول در بخش زیرساخت ها و مدیریت ورزش هستیم، گفت: زیبنده نیست که مرکز استان، مسابقات لیگ کشتی آزاد را میزبانی کند، اما سالن مناسب نداشته باشد.

از تحول در بخش زیرساخت ها تا مدیریت ورزش در خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ آلونک، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، در نشست صمیمی با روسای هیات های ورزشی استان، اظهار کرد: 15 سال از تاسیس استان می گذرد و حوزه ورزش و زیرساخت های آن، مانند سایر بخش ها عقب ماندگی های جدی دارد.

وی اضافه نمود: با وجود همه محدودیت ها، تخصیص اعتبارات ورزش استان سال گذشته 65 میلیون تومان بود، اما سال جاری این تخصیص حدود پانزده برابر شد و به یک میلیارد و دویست میلیون تومان رسید.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نیازمند تحول در بخش زیرساخت ها و مدیریت ورزش هستیم، توضیح داد: علاوه بر منابع محدود استانی، باید از ردیف های ملی از جمله اعتبارات فدراسیون ها و وزرات ورزش و جوانان نیز استفاده کنیم.

معتمدیان با بیان اینکه زیبنده نیست که مرکز استان، مسابقات لیگ کشتی آزاد را میزبانی کند، اما سالن مناسب نداشته باشد، اظهار کرد: یکی از اولویت ها که باید به صورت جدی پیگیری گردد، اخذ اعتبارات ملی برای اتمام پروژه های نیمه تمام با درصد پیشرفت فیزیکی بالا است.

وی اضافه نمود: پنج میلیارد تومان از مصوبات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان به وزارت ورزش ابلاغ شده که باید پیگیری و در بخش خود هزینه گردد.

استاندار خراسان جنوبی بیان نمود: با توجه به تهدیدات موجود در کشور و به خصوص استان مرزی خراسان جنوبی که در جوار بزرگترین فراوری کننده مواد مخدر دنیا قرار گرفته است، اگر برنامه برای جوانان نداشته باشیم، حتما دچار مشکل خواهیم شد.

معتمدیان اظهار کرد: باید از ظرفیت نهادهایی چون ستاد مبارزه با مواد مخدر در حوزه ورزش استفاده گردد و امیدواریم از این محل، اعتباراتی برای یاری به ورزش استان جذب گردد.

وی با بیان اینکه تنها راه برون رفت از محدودیت ها، استفاده از همه ظرفیت های موجود در استان است، یادآور شد: باید از ظرفیت خیران در یاری به هیات های ورزشی استفاده کرد، کاری که هیات کشتی آغاز نموده و نتیجه خوبی نیز داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "از تحول در بخش زیرساخت ها تا مدیریت ورزش در خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تحول در بخش زیرساخت ها تا مدیریت ورزش در خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید