ادامه موضع گیری های متناقض ترامپ درباره ملاقات با ایران

به گزارش وبلاگ آلونک، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی موضع خود را درباره ملاقات با مقامات ایران خاطرنشان کرد.

ادامه موضع گیری های متناقض ترامپ درباره ملاقات با ایران

به گزارش وبلاگ آلونک، دونالد ترامپ در توئیتی نوشته است: اخبار جعلی اعلام می نماید که من مایلم با ایران بدون هیچ شرطی ملاقات کنم. این یک گزاره غلط است (مثل همیشه!).

با وجود تأکید مسئولان کشورمان بر ممکن نبودن مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی، رئیس جمهوری آمریکا به تازگی بار دیگر مدعی شده بود که مقامات ایرانی خواستار دیدار و مذاکره با آمریکایی ها هستند.

وزیر خزانه درای آمریکا هم روز پنج شنبه اعلام نموده بود که کشورش برنامه ای برای دیدار میان روسای جمهوری ایران و آمریکا مهیا ننموده است.

ترامپ، رئیس جمهور آمریکا هفته گذشته در پاسخ به سوال خبرنگار کاخ سفید که در مورد دیدار روسای جمهوری ایران و آمریکا در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل سوال می کرد، گفت: هر چیزی ممکن است!

رئیس جمهوری آمریکا در حالی این اظهارات را مطرح نموده که همیشه سیاست فشار حداکثری را در قبال ایران دنبال و اعمال نموده است.

در همین حال، مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری مدعی شده بود که رئیس جمهوری آمریکا می تواند بدون هیچ گونه پیش شرطی با حسن روحانی در نشست آینده مجمع عمومی سازمان ملل دیدار کند.

این در حالی است که حسن روحانی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای معرفی دو وزیر کابینه اظهار کرد: ما هیچ تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با آمریکا نداشته و نداریم. با وجود پیشنهادها در این سال ها پاسخ ما منفی بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ادامه موضع گیری های متناقض ترامپ درباره ملاقات با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه موضع گیری های متناقض ترامپ درباره ملاقات با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید